czy WIESZ, że...

Suszenie owoców stosowano już kilka tysięcy lat temu w rejonach Azji i Morza Śródziemnego, dzięki czemu zyskiwano przedłużenie ich trwałości i możliwość przechowywania w oczekiwaniu na kolejne zbiory. Ten tradycyjny sposób konserwowania umożliwia koncentrację wielu korzystnych składników pokarmowych i soli mineralnych

o NAS

Nasza nazwa pochodzi od starożytnej Smyrny, jednego z legendarnych miast w Turcji – krainy o bogatych kulinarnych tradycjach, słynącej z upraw najlepszych i najdelikatniejszych owoców, dojrzewających w południowym słońcu. To z nich od setek lat wyrabiano znane na całym świecie orientalne słodkości. Kto odwiedził tamte strony, z pewnością mógł zostać oczarowany bogactwem i różnorodnością naturalnych przysmaków oferowanych na tradycyjnych, malowniczych bazarach.

W oparciu o te inspiracje naszym celem jest zaoferowanie nowej jakości na polskim rynku. Specjalizujemy się w imporcie i handlu suszonymi owocami, orzechami, ziarnami oraz naturalnymi słodyczami. Z największą starannością wybieramy najlepszych dostawców, sprowadzając towary bezpośrednio i pod rygorystyczną kontrolą parametrów. Dewizą naszej firmy jest oryginalność i najwyższa jakość. Smirna to nasza pasja!
 

Copyright 2010. All rights reserved Smirna. Projektowanie stron: Studio Graficzne