czy WIESZ, że...

Orzechy w większości składają się ze zdrowych tłuszczów: jednonienasyconych i wielonienasyconych. Ich kombinacja sprzyja zmniejszaniu poziomu złego cholesterolu w organizmie.

CATERING

Nasza oferta cateringowa skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Przez żołądek do serca klienta, czyli Catering dla Firm

Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do firm, które nade wszystko cenią sobie wizerunek. Również do tych, którzy chcą w szczególny sposób wyróżnić swoich kontrahentów, klientów, współpracowników czy partnerów.  W końcu do wszystkich, którzy znudzeni paluszkami, delicjami i tartinkami poszukują nowych, ciekawych pomysłów na swój stół obrad.

Niezależnie od powodów naszego spotkania dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Wspólnymi siłami, czyli Współpraca z Firmami Cateringowymi

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ogromnym wyzwaniem dla firm cateringowych jest ciągłe wychodzenie na przeciw rosnącym oczekiwaniom swoich klientów i poszukiwanie nowych, ciekawych pomysłów kulinarnych. Dzięki naszym produktom możliwe jest skomponowanie konkurencyjnej, wyróżniającej się na rynku oferty cateringowej.

Wszystkie nasze produkty są gotowe do spożycia i nie wymagają szczególnych warunków przechowywania. Ponadto Smirna to przede wszystkim najwyższa jakość, co gwarantuje satysfakcję klientów.

Wszystkim naszym partnerom cateringowym zapewniamy wsparcie w postaci własnej wiedzy i doświadczeń, które pomogą w efektowny sposób wyeksponować produkty na każdym stole.

Niekonwencjonalna prywatka, czyli Catering dla Klientów Indywidualnych

Nie masz pomysłu na ciekawy bufet przekąsek? My pomożemy Ci relatywnie niewielkim kosztem nakryć do stołu. Goście poczują się jak na pałacowych salonach. Faktem jest bowiem, że na sułtańskich dywanach, podczas uczt trwających całe dni i noce, królowała większość przysmaków oferowanych dziś przez Smirnę.

 

Dział Cateringu

tel. 504 099 050

catering@smirna.pl

Copyright 2010. All rights reserved Smirna. Projektowanie stron: Studio Graficzne